Znani ludzie z ginekomastią

Jest wiele osób, mężczyzn, którym ginekomastia nie jest obca. Ukrywają swój problem, przez co czują się osamotnieni. Nie bardzo wiedzą, do kogo zgłosić się po pomoc. Niepokój i skrywanie ginekomastii jest całkowicie nie potrzebne, jest wiele osób mających ten sam problem, co my. Mało tego część z nich to osoby sławne, które mimo to osiągnęły sukces zawodowy. Jedni ginekomastię mają spowodowaną przez nadwagę inni mają genetyczne skłonności do jej tworzenia się.

Przykładowo Jack Nicholson, jest jednym z niewielu aktorów, który niepokazywany jest bez koszuli. Jednak ze zdjęć zrobionych na plaży, wynika, że i on ma problemy z przerostem gruczołu sutkowego. Dodatkowo jego wiek i waga wpływają na zwiotczenie skóry, co da się łatwo zauważyć.

Simon Cowell znany jest z noszenia koszulek mocno opinających ciało, przez które można dostrzec problemy z piersiami. Jest on jedną z największych osobistości telewizyjnych, więc wygląd jego piersi nie przeszkadza mu spełniać się zawodowo i osiągać mimo ginekomastii sukces.

Dawniej Arnold Schwarzenegger był najsilniejszym człowiekiem na świecie, lecz idealny stan muskulatury z wiekiem przestaje dobrze wyglądać. To, co kiedyś miało postać twardych mięśni z biegiem czasu opadło i stało się ginekomastią. Choć nadal Arnold jest w świetnej formie, to jednak jego klatka piersiowa bardziej przypomina balon, z którego uszło powietrze.

Jack Black uwielbia wszystkich rozśmieszać. Choć jego budowa ciała nie jest idealnie taka, jaką oczekuje się od aktorów z Hollywood. Szczególnie, że ewidentnie widać, że ma ginekomastię. Akurat w jego przypadku za taki wygląd odpowiedzialny jest nadmiar tkanki tłuszczowej, której mu nie brak.

Może pamiętacie Jorge Garcia z Lost. Grał on Hurley, rozbitka z nadwagą. Jorge znany jest z ginekomastii. Jednak ginekomastia nie przeszkodziła mu w zdobyciu roli w jednym z najbardziej udanej telewizyjnej wszech czasów.

David Gest, który był w związki małżeńskim z Lizą Manelli, wiele razy został sfotografowany bez koszulki. Nawet, jeśli był w koszulce oczywistym było, że ma nadmierną ilość tkanki tłuszczowej, która powoduje ginekomastię. Mimo widocznych problemów z piersiami odniósł niewątpliwy sukces, jako producent.

John Travolta, dawniej miał szczupłą sylwetkę, która dodawała mu seksapilu. Teraz, kiedy wiek zrobił swoje, przybrał na wadze i jego wygląd nie jest bez wad. Na zdjęciach bez koszuli widać wyraźnie, że ma ginekomastię. Co absolutnie w żaden sposób nie przeszkadza mu być super gwiazdą.

Tyler Steven, wokalista Aerosmith, też padł ofiarą ginekomastii, co przyszło z wiekiem. Kiedyś utrzymanie smukłej sylwetki przychodziło mu łatwo. Jednak wraz z wiekiem skóra traci jędrność, a wtedy wyraźnie widać obwisłą skórę na klatce piersiowej, która przypomina kobiece piersi.

Jak widać wiele światowej sławy gwiazd ma problemy z ginekomastią. Tego rodzaju informację powinny uświadomić wszystkim, których dotyczy problem, że z ginekomastią można walczyć i nie wolno dopuścić, aby stała się przeszkodą w drodze do osiągnięcia sukcesu.